MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 12611369
nr 1261 1369
Bokskåp
Nyrokoko, Valnöt. 1800-tal. Bredd: 116 cm. Djup: 51cm. Höjd: 239cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:53:25
17/6 16:16:59